По-русски  Latviski 
Mēs taisām web saitus

Nepieciešama mājas lapas izstrāde vai interneta veikala izveidošana?

Tad Jūs esat pareizajā vietā! Mēs esam izveidojuši vairāk kā 260 mājaslapas un 230 interneta veikalus. Mājas lapas izveide ir ātra, kvalitatīva un nav dārga, un pats galvenais ir tas, ka mēs jau zinām, kas Jums ir vajadzīgs! Jums nebūs ilgi jāskaidro, kāds dizains un kādas funkcijas ir nepieciešamas Jūsu interneta veikalam. Pēc 3-4 jautājumiem mēs jau strādājam pie Jūsu projekta. 30 dienu laikā Jūs saņemsiet jau gatavu mājaslapu (Cik maksā mājaslapas izstrāde?), bet interneta veikals būs gatavs jau pēc 60 dienām (Cik maksā interneta veikala izstrāde?).
Katrai mūsu mājaslapai vai interneta veikalam ir administrēšanas panelis ar kura palīdzību Jūs vai Jūsu darbinieki varat mainīt tekstus, bildes, preces un jaunumus.
 Lūdzu aplūkojiet iespējamo mājas lapu vadības sistēmas un interneta veikalu vadības sistēmas.
Labākā kvalitāte jūsu uzņēmumam Sīkāk
Cena
Kvalitāte
Rezultāts
Cenas
Mājas lapu izveides cenas
Mums ir tikai 3 cenas:
  1. Kompānijas mājas lapas izstrāde 2000 EUR  + PVN.
  2. Interneta veikala izstrāde un tā sagatavošana darbam 5000 EUR  + PVN.
  3. Unikālu, klienta vajadzībām piemērotu sistēmu izstrāde 7500 EUR + PVN.
 Pievērsiet uzmanību tam, ka jāapmaksā vietnes izstrāde Jums būs jāapmaksā tikai tad, kad mēs būsim Jums parādījuši vietnes dizainu un paskaidrojuši, kā tā darbosies!
Pakalpojumi
Ko mēs varam piedāvāt mūsu klientiem
Pirmkārt mēs piedāvājam jebkura līmeņa interneta vietņu izstrādi. Sākot ar mājaslapu nelielam uzņēmumam un beidzot ar sarežģītu sistēmu elektroniskajai tirdzniecībai, kura ļaus Jums veiksmīgi vadīt biznesu internetā.

Liela pieredze darbā tādu valstu, kā Latvija, NVS, Vācija, Apvienotie Arābu Emirāti tirgū ļauj mums pārliecinoši teikt, ka mēs esam viena no pašām veiksmīgākajām Latvijas web-studijām. Un mēs varam Jums izveidot jebkuras sarežģītības mājas lapu.


Par uzņēmumu
Mūsu filozofija:

1.Klientam nav jādomā par dizainu.
 Mūsu klienti ir lietišķi un enerģiski cilvēki. Sava amata profesionāļi. Viņiem nav laika izgudrot vietņu dizainus. Viņiem vajag īsā laikā piedāvāt dažādus variantus, lai klients var izvēlēties.

2.Klientam nav jāzin saitu izveidošanas un izvietošanas tehnoloģijas.
Tehniskie jautājumi, kuri saistīti ar mājas lapu, nedrīkst traucēt klientu. Klientam nav nav jādomā par to kāda tehnoloģija tiks izmantota (JavaScript, HTML, PHP, MySQL, ASP.....). Klientam nav jādomā par to, kā piereģistrēt domēna vārdu (www.vards.lv) un uz kura servera izvietot saitu(hostings).
 

3.Klientam ir jāsaņem kvalitatīvs produkts.
Ar vārdu kvalitatīvs mēs saprotam:
a) Pareiza saita attēlošana visā populārākajās pārlūkprogrammās (Chrome, Explorer, Opera, Firefox).
b) Pareiza saita attēlošana uz dažādiem monitoriem un dažādām izšķirtspējām.
c) Saita struktūra un tā saturs ir gatavs darbam ar meklēšanas sistēmām (Google, Yandex ...).
 d) Darbā ar mājas lapu nedrīkst parādīties tehniskas problēmas, kuras saistītas ar tās izstrādi.

4.Mājas lapai ir jārada peļņa
lientam ir jāsaņem reklāmas materiālu (mājas lapu), kurš ļaus papielināt viņa klientu skaitu un ienākumus.

Vietnes satura vadības sistēma (CMS)
Jūsu vietnes CMS sistēma
Lai Jūs varētu paša spēkiem mainīt informāciju, kas atrodama Jūsu vietnē, mēs esam izstrādājuši satura rediģēšanas sistēmu - CMS. Vairāk kā 7 gadu pieredze rāda, ka vietnes informācijas papildināšanai jābūt maksimāli vienkāršai, ērtai un automatizētai. Tādēļ mēs programmētājus ievietojām slēgtā telpā un neizlaidām laukā tik ilgi, kamēr viņi nebija radījuši sistēmu, kura ir saprotama pat bērnam.
Interneta veikala satura administrēšanas sistēma (CMS)
Interneta veikalu CMS sistēma
Pēc mūsu speciālistu 9 mēnešu darba pie mājas lapu satura vadības sistēmas, mēs viņiem ļāvām nedaudz atpūsties un atkal ieslēdzām telpā bez logiem un devām uzdevumu izstrādāt ērtu un vienkārši lietojamu interneta veikala vadības sistēmu. Šoreiz viņi nostrādāja 360 dienas un naktis un rezultātā izveidoja tādu sistēmu, ar kuru interneta veikalu var vadīt jebkurš nesagatavots cilvēks.

Un tā, Jūs esat nolēmuši izveidot interneta veikalu? Tad Jūs esat pareizajā vietā. Lūk, ko prot mūsu interneta veikala vadības sistēma:

Mājas lapu izveide „līdz atslēgai”
Kas ir „vietne līdz atslēgai”?

Vietne „līdz atslēgai” ietver pilnu pakalpojumu klāstu, kuri nepieciešami vietnes izstrādei. Tas nozīmē, kas visu nepieciešamo mēs izdarīsim paši. Mēs izstrādāsim un pielāgosim mājas lapu, piepildīsim to ar informāciju, veiksim optimizāciju un tekstu korekciju meklēšanas sistēmām, tulkosim tekstus vajadzīgajās valodās utt.

Ja Jūs pasūtīsiet mājas lapas izstrādi „līdz atslēgai”, mēs uzņemsimies atbildību ne tikai par vietnes tehnisko stāvokli, tās darbību un dizainu, bet arī par tajā izvietoto saturu. Mēs uzrakstīsim un skaisti noformēsim Jūsu mājas lapas informāciju, pareizi sastādīsim izvēlnes, virsrakstus un nodaļu nosaukumus. Tas nozīmē, ka mēs uzņemsimies lielu daļu Jūsu darba.