По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde    /  Interneta veikala satura administrēšanas sistēma (CMS)    /  Automātiska "title", "description", "keywords" ģenerēšana

Automātiska tagu "title", "description", "keywords" ģenerācija interneta veikala nodaļām un precēm

Paši labākie pircēji interneta veikalos ienāk no tādām meklēšanas sistēmām, kā: google, yandex, yahoo, bing. Tie ir cilvēki, kuri interesējas par konkrētu preci un vairumā gadījumu ir gatavi to iegādāties.

Lai nokļūtu meklēšanas rezultātu pirmajā lapā (70% lietotāju aplūkot tikai pirmo lapu), jārūpējas par to, lai Jūsu interneta veikalā būtu preču apraksti, to īpašības un fotogrāfijas. Ne mazāk svarīga ir tagu "title", "description", "keywords" klātbūtne. Tas meklēšans mašīnām ļauj pareizi indeksēt interneta veikala lappuses un tās parādīt augstākās meklēšanas rezultātu pozīcijās.

Mūsu sistēma šos tagus spēj aizpildīt automātiskā režīmā, aplūkojot katras lappuses tekstu. Piemēram, ja Jūsu veikalā ir pieejams kvadricikls ar nosaukumu YFM125A Grizzly (M2), tad sistēma tagu "title" aizpildīs ar šādu tekstu - "Kvadricikli - YFM125A Grizzly M2 Kvadricikls".

Daudz detalizētāku informāciju par mājas lapu un interneta veikalu virzīšanu meklēšanas sistēmās Jūs varat izlasīt mūsu lappusē "Kā palielināt interneta veikala pārdošanas apjomus".