По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde    /  Interneta veikala satura administrēšanas sistēma (CMS)    /  Preču xml importa iespēja

Preču importa no xml, Excel, grāmatvedības programmām iespēja

Daudzi vairumtirgotāji piedāvā iespēju automātiski saņemt piedāvājamās preces informāciju, informāciju par atlikumu noliktavā un cenām. Parasti šāda informācija ir pieejama xml formātā.

Mūsu sistēma spēj automātiski savienoties ar piegādātāju serveriem un atjaunot Jūsu interneta veikala datubāzi. Sistēma sekos līdzi preču sortimentam, to pieejamībai un automātiski atjaunos cenas. Ja piegādātājam parādīsies jauns produkts, tas noteikti nokļūs veikalā. Un pretēji - ja kāda prece vairs nebūs pieejama, veikalā tā tiks dzēsta.

Ja piegādātājs piedāvā produktu aprakstus, fotogrāfijas un citu derīgu informāciju, Jums nebūs jāuztraucas par tās ievadīšanu, viss process norisināsies automātiski.

Automātiskā atjaunināšana ļauj taupīt laiku un resursus. Dažreiz pat tā ir vienīgā iespējamā metode, ar kuru datubāzi var uzturēt aktuālā stāvoklī. Jūs piekritīsiet, ka 30 tūkstošu preču vienību informāciju manuāli atjaunot nav nemaz tik vienkārši.

Mums jau izstrādāti bloki savienojumiem ar šādām firmām: GNT, ACME, ELKO, RD, LOTOSS, NETGET, WESS, ELKOR.