По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde    /  Interneta veikala satura administrēšanas sistēma (CMS)    /  Fotogrāfiju apstrāde serverī

Fotogrāfiju on-line apstrāde

Šī ir unikāla mūsu interneta veikala vadības sistēmas iespēja. Pirms augšupielādēšanas Jums fotogrāfijas nav speciāli jāsagatavo. Tās nav jāsamazina vai "jāizgriež" nepieciešamās to daļas. Bez tam, lai preces aprakstam pievienotu fotogrāfiju, tai nav obligāti jāatrodas Jūsu datorā. Jūs varat vienkārši norādīt fotogrāfijas adresi internetā un to ielādēt, piemēram, no ražotāja mājas lapas.

Bet tas nav svarīgākais. Pats svarīgākais ir fotogrāfiju redaktors, kurš ir iekļauts mūsu sistēmā. Lūdzu skatīt attēlu.
Mūsu attēlu redaktors ļauj attēla augšupielādēšanas brīdī to palielināt vai samazināt, izdalīt to apgabalu, kuru izmantos mazajam attēlam un automātiski izveidos lielo attēlu, kurš tiks iegūst pēc uzklikšķināšanas uz mazā attēla.

Bet tas nav viss. Mūsu programmētāji izstrādāja algoritmu, kurš ļauj automātiski noteikt gatavo attēlu saspiešanas un asuma pakāpi. Ja sākotnējā fotogrāfija ir ļoti apjomīga ( 3 Mpx un lielāka), tad pēc samazināšanas tā kļūst miglaina. Mūsu sistēma atpazīst tādas fotogrāfijas un automātiski palielina asumu, kas uzlabo fotogrāfiju informatīvo raksturu.

Lūdzu pievērst uzmanību tādam faktam, ka visas mūsu vietnē esošās fotogrāfijas ir apstrādātas ar tieši tāda paša instrumenta palīdzību.