По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde    /  Interneta veikala satura administrēšanas sistēma (CMS)    /  Aizsardzība pret preču un kategoriju nejaušu dzēšanu

Aizsardzība pret preču un kategoriju nejaušu dzēšanu

Mūsu interneta veikala izstrāde tika veikta ciešā sadarbībā ar menedžeriem un administratoriem. Tāpēc mēs mūsu veikala vadības sistēmā ieviesām aizsardzību pret nejaušu vajadzīgās informācijas - preču un kategoriju dzēšanu.
 Informācijas ievadīšana, preču pievienošanu katalogā, preču aprakstu un to īpašību informācijas ievadīšana ir samērā darbietilpīga un laikietilpīga. Tas ir regulārs un darbietilpīgs process. Nejaušas kļūdas dēļ radīta datu pazaudēšana var radīt daudz negatīvu emociju. Protams, ja Jūsu interneta veikals būs izvietots uz mūsu serveriem, mēs vienmēr varēsim atjaunot pēdējās dienas arhīva datus. Tomēr tas ir galējais līdzeklis, kurš ne vienmēr ir efektīvs. Arhīvs tiek veidots vienu reizi diennaktī un, atjaunojot tā datus, Jūs zaudēsiet tos datus, kurus būsiet ievadījuši šajā dienā. Pie tam tas ir ar nosacījumu, ka Jūs šo kļūdu būsiet pamanījuši tajā pašā dienā. Bet kas notiks, ja kļūdu Jūs pamanīsiet tikai pēc nedēļas? Atjaunot nedēļu vecu arhīva informāciju vai zaudēt nedēļas datus? Kā redzams, šī metode nepaglābj no nejaušas datu dzēšanas. Ko darīt?

Lai atrisinātu šo uzdevumu, mēs mūsu interneta veikalā izstrādājām tādu sistēmu, kurā dzēstās preces un kategorijas slēptā veidā tiek uzglabātas vēl 30 dienas. Ieejot administratīvajā panelī, Jūs varat izvēlēties datu atjaunošanas režīmu un redzēt šīs slēptās kategorijas un preces. Kā redzams zemāk parādītajā attēlā, nospiežot taustiņu "Atjaunot", Jūs ar vienu peles klikšķi varat labot to, ko citās CMS izdarīt nav iespējams.