По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi

Fotogrāfijas Jūsu interneta vietnei vai interneta veikalam

Bieži rodas nepieciešamība vietnē izvietot vizuālu informāciju fotogrāfiju veidā. Ne vienmēr to iespējams izdarīt pašu spēkiem un ne vienmēr patstāvīgi uzņemtās fotogrāfijas atbilst interneta lapas kvalitātei. Neprofesionāli uzņemta interjera, preces, automobiļa fotogrāfija var atbaidīt Jūsu potenciālos klientus. Bieži vien tādas fotogrāfijas nav informatīvas un nespēj sniegt visu informāciju par Jūsu biznesa darbības veidiem.

Ja Jums ir radusies nepieciešamība radīt fotogrāfijas Jūsu vietnei vai interneta veikalam, tad nepažēlojiet laiku un līdzekļus un pasūtiet tās pie profesionāļiem. Tas Jūsu vietnes apmeklētājiem radīs pozitīvu iespaidu. Pēc statistikas cilvēki vietnes vizuālo kvalitāti novērtē pirmajās 1,5 – 2 sekundēs.

Ko mēs piedāvājam?

Ja Jums nav iespēju patstāvīgi uzņemt profesionālas fotogrāfijas un Jums nav pazīstamu profesionāļu ar aprīkojumu un studiju, tad mēs varam piedāvāt mūsu fotogrāfa pakalpojumus. Zemāk Jūs varat ieraudzīt darbu paraugus, kuri uzņemti mūsu studijā speciāli mūsu klientu vietnēm.