По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde    /  Mājas lapu izveide „līdz atslēgai”

Kas ir „vietne līdz atslēgai”?

Vietne „līdz atslēgai” ietver pilnu pakalpojumu klāstu, kuri nepieciešami vietnes izstrādei. Tas nozīmē, kas visu nepieciešamo mēs izdarīsim paši. Mēs izstrādāsim un pielāgosim mājas lapu, piepildīsim to ar informāciju, veiksim optimizāciju un tekstu korekciju meklēšanas sistēmām, tulkosim tekstus vajadzīgajās valodās utt.

Ja Jūs pasūtīsiet mājas lapas izstrādi „līdz atslēgai”, mēs uzņemsimies atbildību ne tikai par vietnes tehnisko stāvokli, tās darbību un dizainu, bet arī par tajā izvietoto saturu. Mēs uzrakstīsim un skaisti noformēsim Jūsu mājas lapas informāciju, pareizi sastādīsim izvēlnes, virsrakstus un nodaļu nosaukumus. Tas nozīmē, ka mēs uzņemsimies lielu daļu Jūsu darba.


Cik izmaksā pakalpojums „vietne līdz atslēgai”

Kā Jūs saprotat, pasūtot vietnes izstrādi „līdz atslēgai”, Jūs uzticat mums lielu daļu no vietnes piepildīšanas un optimizācijas darba. Tāda darba cena ir atkarīga no apjoma un tematikas sarežģītības. Vidējā šī pakalpojuma cena klientiem izmaksā no €2,00 līdz €30,00 par lappusi.

Veikala izveidošana „līdz atslēgai”

Ja Jūs esat nolēmuši atvērt interneta veikalu un tajā pārdot preces, kuras piedāvā vairumtirdzniecības firmas (GNT, Acme, Elko, RD utt.), mēs varam piedāvāt veikala automātisku piepildīšanu ar precēm. Pēc pieslēgšanās vairumtirgotāju noliktavām Jūsu veikalā automātiski parādīsies preces. Jums nebūs jāseko līdzi jauninājumiem, sortimenta maiņām un cenām.

Bez tam, par papildus maksu, mēs varam nodrošināt preču fotogrāfiju meklēšanu (ja to nav vairumtirgotājam), tulkojumus un aprakstu papildināšanu. Mūsu darbinieki var manuāli ievadīt preces pēc Jūsu piestādītiem kodiem.

Cik maksā pakalpojums „veikals līdz atslēgai”

Vairumtirdzniecības firmas noliktavas informācijas pieslēgšana – no €100 līdz €250 + PVN par katru vairumtirgotāju.
Fotogrāfiju un preču aprakstu piemeklēšana – no €0,15 līdz €0,25
Preču fotografēšana studijā un fotogrāfiju izvietošana veikalā – no €0,8 līdz €3,50 + PVN par vienu preci (katrai precei var tik uzņemtas vairākas fotogrāfijas).