По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Cenas    /  Interneta mājas lapas vai interneta veikala visu izmaksu aprēķins

Interneta veikala vai mājas lapas izstrādes un uzturēšanas izmaksu aprēķins

Ļoti bieži, personas, kuras pasūta mājas lapas vai interneta veikala izveidošanu, neņem vērā papildus izdevumus, kuri nav saistīti ar tiešu mājas lapas izstrādi. Šādi izdevumi ir interneta vietnes izvietošana uz servera (hostings), domēna reģistrācija un regulāra tās pagarināšana, kā arī datu arhivēšana. Lai izvairītos no domstarpībām, mēs publicējam šo VISU izdevumu sarakstu, kuri var rasties izstrādājot un uzturot mājas lapu:

 • Interneta vietnes vai interneta veikala izstrāde, pielāgošana – no €2000 + PVN līdz €7500 + PVN. Ja Jums ir nepieciešama unikāla sistēma, tad cena tiek atrunāta atsevišķi.
 • Domēna vārda reģistrācija (www.name.lv) – €12.38 (ieskaitot PVN) gadā. Šo cenu ir noteikusi LU aģentūra "Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts". Domēna reģistrācijas maksai mēs nepievienojam uzcenojumu.
 •  Vietnes izvietošana uz mūsu serveriem (hostings) - ˆ€10 + PVN  mēnesī ar priekšapmaksu par pusgadu.
  Tā kā mēs atsevišķi no mājas lapu izstrādes nenodarbojamies ar hostingu un mūsu serveros izvietojam tikai mūsu klientu mājas lapas, tādējādi mēs neierobežojam Jūsu datu apjomu uz servera diska. Papildus Jūs varat izvietot tik daudz e-pastus, cik Jums ir nepieciešams. Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka visa informācija serveros katru dienu tiek arhivēta un saglabāta ārējos diskos. Mēs glabājam arhīvus par pēdējām 3 dienām, par katru sestdienu un katra mēneša pirmajiem datumiem. Visi arhīvi tiek glabāti 4 mēnešus.


Un tā, papildus maksai par vietnes izstrādi Jums būs jāmaksā vēl €120 + PVN par hostingu un €12.38 gadā par Jūsu domēna vārdu.


Uzņēmuma vietnes izstrādes izmaksu piemērs

 • Vietnes izstrāde, pielāgošana un uzstādīšana - ˆ€2000 + PVN = €1815
 • Domēna reģistrācija (ja Jums tāda nav) - ˆ€12,38 / gadā
 • Hostings (vietnes izvietošana uz mūsu serveriem) - €10 /mēn. + PVN. Priekšapmaksa par 6 mēnešiem = €72,60 / pusgadā.

Interneta veikala izstrādes cenas piemērs

 • Interveikala izstrāde, pielāgošana un uzstādīšana - €5000+ PVN = €6050
 • Domēna reģistrācija (ja Jums tāda nav) - €12.38/gadā
 • Hostings (vietnes izvietošana uz mūsu serveriem) - €10/mēn. + PVN. Priekšapmaksa par 6 mēnešiem = €72,60 / pusgadā.