По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Mājas lapu un interneta veikalu izstrāde    /  Padomi interneta veikala izveidošanā

Vai atvērt interneta veikalu ir viegli vai grūti?

Lai atvērtu interneta veikalu, ar mājas lapas izveidošanu ir par maz. Veikala on-line versijas izveidošana ir pēdējais, par ko jādomā. Pats galvenais ir saprast, kā strādās Jūsu veikals reālajā vidē, bet nevis virtuālajā pasaulē. Pirms tērēt naudu interneta veikala izstrādei, izveidojiet veikala struktūru, atrodiet partnerus, darbiniekus utt.

7 padomi interneta veikala īpašniekam

  • Ja korporatīvajā mājas lapā apmeklētāji uzmanību lielākoties pievērsīs vietnes dizainam un noformējumam, tad veikalā tos vairāk interesēs prece. Tādēļ interneta veikala dizainam ir jābūt pieticīgam, nav jābūt košam un tam nav jānomāc pircēju uzmanība.
  • Interneta veikalā pats galvenais ir lietošanas ērtība gan klientam, gan administratoram. Interneta veikalam ir jābūt maksimāli automatizētam un intuitīvi saprotamam.
  • Pirms veikala pasūtīšanas interneta studijā obligāti palūdziet pieeju veikala demo versijas administratīvajam panelim. Pamēģiniet radīt preču katalogu, izvietot produkciju, pievienot fotogrāfijas un teksta informāciju. Pārliecinieties, ka darbs ar administratīvo paneli Jums nerada problēmas un neērtības. Ņemiet vērā to, ka Jums vai Jūsu darbiniekiem ar veikalu būs jāstrādā katru dienu.
  • Nepasūtiet interneta veikalu izveidošanu privātpersonām! Veikals ir „dzīvs” organisms, kuram ir nepieciešama pastāvīga atjaunošana un izmaiņas. Neuzticiet savu biznesu vienai personai! Kas notiks, ja šis cilvēks kļūs nepieejams?
  • Bezmaksas interneta veikals - nav domāts biznesam. Interneta veikals – tas ir ražošanas līdzeklis. Un tam ir jāstrādā stabili un ātri. Jūsu veikalam ir jābūt garantijai un to ir jāapkalpo speciālistiem, nevis apšaubāmas kvalifikācijas speciālistu biedrībai.
  • Obligāti noskaidrojiet, cik daudz veikalu interneta studija, kurā Jūs vēlaties pasūtīt izstrādi, ir radījusi. Firma, kura ir izveidojusi 1-2 veikalus, turpinās izglītoties Jūsu projektā. Vai Jums tas ir vajadzīgs? Izstrādātāja pieredze – tas ir pats galvenais interneta veikala izstrādē.
  • Laba interneta veikala izstrāde nevar būt lēta. Šeit teiciens „Skopais maksā divreiz” ir patiess par 100%.