По-русски  Latviski 
Sākumlapa /  Pakalpojumi    /  Vietņu popularizēšana (Google, Yahoo, Yandex ...)

Jūsu vietnei ir jābūt atrodamai

Kad Jūsu vietne būs gatava, to ir jāapmeklē klientiem. No kurienes viņi nāks pie Jums ? Tā var būt reklāma, informācija uz vizītkartēm, katalogi, banneri u.c. Prakse rāda, ka lielākais klientu pieplūdums ir no interneta meklēšanas sistēmām, tādām kā Google, Yandex, Yahoo! u.c. Šīs sistēmas meklē tieši to, kas cilvēkiem ir nepieciešams. Tās strādā ātri un diezgan precīzi.

 Tādēļ vietnes optimizācija meklēšanas sistēmām ir ļoti svarīga, jo tā piesaista jaunus klientus.
 Tikpat cik svarīga ir optimizācija, tikpat tā ir arī sarežģīta. Tā prasa daudz laika un zināšanu šajā jomā. Mūsu speciālisti veic optimizācijas pasākumus, kuri ļauj mūsu klientu saitiem ieņemt augstas vietas meklēšanas rezultātos.

 Tikai ar speciālistu darbu ir par maz, ir jābūt arī labai sistēmai, kura ļauj atvieglot darbu. Mums ir šāda sistēma. Sistēma ir izstrādāta 3 gadu laikā, un tā pilnībā  atbilst meklēšanas programmu prasībām, kā arī ļauj vietnes efektīvi reklamēt  meklēšanas sistēmās.

Mēs piedāvājam sekojošas vietņu popularizēšanas metodes

Daži padomi mājas lapu un interneta veikalu optimizācijā

Kāpēc ir jāvēršas pie mums?
Tādēļ, ka mēs spējām gūt panākumus paši sev, mēs spēsim izcelt Jūsu vietni vai interneta veikalu augstās pozīcijās google rezultātos.
 Lūk, kādas vietas ieņem mūsu mājas lapa ar tēmu „interneta vietņu izstrāde” Google meklēšanas sistēmā 

Pievērsiet uzmanību tam, ka konkurence mūsu nozarē ir ļoti augsta. Mums nācās pielikt daudz pūļu, lai iegūtu šādus rezultātus.